• LUKSUSOWE MEBLE TAPICEROWANE, MEBLE WENECKIE, MEBLE OGRODOWE

 • Beaumont&Fletcher - angielskie meble

  Beaumont&Fletcher - angielskie meble

  Klasyczne piękno mebli Beaumont&Fletcher przejawia się w doskonałości proporcji, harmonii kształtów, subtelności wzorów i dbałości o szczegóły wykończenia, które świadczą o najwyższym kunszcie projektantów i rzemieślników. Meble wytwarzane są ręcznie, przy użyciu materiałów najlepszej jakości takich jak sezonowane drewno bukowe i jesionowe, kanwa, bawełna, wełna i końskie włosie, kacze pierze i puch.

  http://www.beaumontandfletcher.com

   

 • Bazardo - meble ogrodowe

  Bazardo jest firmą rodzinną, która z pasją i entuzjazmem tworzy meble ogrodowe. Jest to oferta dla osób, które bezkompromisowo podchodzą do jakości.

  https://www.bazardofurniture.com/

 • eleganckie meble tarasowe

  Coco Wolf - eleganckie meble tarasowe

  Coco Wolf - wyrafinowane meble tapicerowane, przeznaczone do eleganckich wnętrz i na tarasy. Nowoczesna technologia produckcji - galwanizowane sprężyny, drewno irocco impregnowane próżniowo, gąbki przepuszające wodę i specjalna konstrukcja pozbawiona elementów zatrzymujących wilgoć - czyni je odpornymi na wszelkie warunki atmosferyczne - deszcz, wiatr, bryzę morską, silne słońce i niskie temperatury.

  http://www.cocowolf.co.uk

 • Kohro - producent eleganckich, nowoczesnych mebli tapicerowanych

  Kohro - nowoczesna interpretacja stylu Art-Deco

  Firma Kohro - włoski producent  mebli tapicerowanych i dodatków. Kohro w nowoczesny sposób interpretuje styl Art - Deco, oferując przy tym najwyższą jakość i elegancję. Sofy, fotele, łóżka oraz pięknie wykończone stoliki nocne i kawowe.

  http://www.kohro.it

 • Collier Webb meble

  Collier Webb - meble, lampy, lustra, uchwyty

  W kolekcji Collier Web znajdują się stoliki, etażerki, regały, krzesła, lustra, lampy, żyrandole, karnisze, uchwyty i klamki. Wykonane głownie z brązu i mosiądzu, są dostępne w 13 różnych wykończeniach galwanicznych, takich jakm.in. polerowany nikiel, stare złoto, zielona patyna czy ciemne srebro. 

   

  https://collierwebb.com/

 • Potocco - meble włoskie

  Włoskie współczesne wzornictwo i doskonala jakość - to są atrybuty mebli Potocco. Krzesła, fotele, sofy, stoły, stoliki kawowe, krzesła barowe, konody i konsole mają wsobie elegancję, prostotę i urok. W ofercie Potocco znajdują się również meble zewnetrzne, na tarasy i do ogrodów,

  https://potocco.it/
 • Marta Sala Editions - meble z Mediollanu

  Marta Sala Editions to nowa marka włoska, producent ekskluzywnych mebli i wyszukanych akcesoriów. Fotele, sofy, stoliki do kawy utrzymane w stylistyce lat 20. Forma często odwołująca się do architektury ułatwia zestawiane różnych elementów w ciekawe i wygodne kompozycje. Wysoka klasa i oryginalne wzornictwo nie pozostawi nikogo obojętnym.

  http://martasalaeditions.it/

 • Fratelli Barbini - meble z Murano, Murano

  Fratelli Barbini - meble z Murano

  Unikatowe meble w stylu weneckim, pokryte ręcznie szlifowanymi szklanymi taflami, ozdobione ornamentami z opalizującego szkła Murano powstają w manufakturze Fratelli Barbini słynącej także z pięknych luster. Wzory mebli i dekoracji zaczerpnięte zostały z tradycji XVI i XVII-wiecznej Wenecji, ale pod względem proporcji i funkcjonalności dopasowane do wymagań współczesnych klientów. Meble i lustra Fratelli Barbini zdobią  m.in. wille Versace w Miami, Mediolanie i nad Lago di Como. Docenia je również Philippe Starck i umieszcza w swoich projektach.

  http://www.fratellibarbini.com/

 • Pro line - meble kute, meble z metalu, meble angielskie

  Pro-line - kute meble

  Meble z kutego metalu, wykonywane na zamówienie w pracowni kowalstwa artystycznego Pro-line spełnią oczekiwania każdego klienta. Firma przyjmuje zlecenia od projektantów i proponuje własne wzory.

  /http://www.pro-line.pl/

 • Armac Martin - uchwyty, zawiasy, okucia

  Firma Armac Martin oferuje piękne uchwyty do szuflad i szaf, nowoczesne i stylizowane, zawiasy, zamki, okucia, kółka do mebli. Są to doskonałej jakości ręczne odlewy mosiężne, wykonane techniką odlewów piaskowych i woskowych. Dostępne są w  wielu wykończeniach - polerowane, satynowane, patynowane, chromowane, niklowane, srebrzone, złocone. W ofercie Armac Martin znajdują się też piękne siatki i kraty ozdobne, wykorzystywane w otworach wentylacyjnych i w kratach do kominków.

  https://www.armacmartin.co.uk/

 • Frank Allart - uchwyty, klamki, okucia

  Frank Allart  to znana angielska  manufaktura z bogatym doświadczeniem w zakresie  kowalstwa artystycznego. Projektuje i produkuje najwyższej jakości uchwyty, klamki i okucia do drzwi, okien i mebli. Oferta firmy Frank Allart obejmuje wyroby z mosiądzu, brązu, aluminium i cynku. Marka Frank Allart znana jest ze szlachetności wzorów oraz precyzji i dbałości o każdy szczegół wykonania.

  http://www.allart.co.uk/

 • Meble na zamówienie

  Przyjmujemy indywidualne zamówienia na meble. Dysponujemy własnymi stolarniami. Chętnie współpracujemy z projektantami i możemy wdrożyć produkcję.

   

   


   

   

Kontakt Box

Kontakt:
Janczarski STUDIO
al. Wilanowska 83,
02-765 Warszawa
t. 22 403 41 71, 505 23 83 43,
502 759 327
e. studio@janczarski.com

Poniedziałek 
- piątek 11-19
Sobota 11-16

po uprzednim umówieniu się

Powitanie Box

Janczarski STUDIO jest partnerem najlepszych producentów angielskich lamp, stylowych mebli, francuskich i włoskich tkanin oraz szkła murano.

Witamy Państwa na naszej stronie.

Oferujemy Państwu produkty szlachetne i unikatowe. Naszą specjalnością są piękne przedmioty codziennego użytku, wykonane ręcznie z najlepszych materiałów, stworzone przez prawdziwych rzemieślników - artystów.

Zapraszamy do współpracy architektów i projektantów wnętrz. Zapraszamy wszystkich, którzy cenią piękno i doskonałą jakość przedmiotów codziennego użytku.