• MOZAIKI WŁOSKIE, TAPETY PAPIEROWE ,WINYLOWE, TEKSTYLNE

 • Orsoni - włoskie mozaiki, smalta

  Orsoni - mozaiki

  Poszanowanie dla tradycyjnej sztuki układania mozaik i doskonałe wyczucie materiałów, kształtów i barw pozwoliło firmie Orsoni na stworzenie oferty wychodzącej na przeciw współczesnym trendom dekoratorskim. Nazwa Orsoni kojarzy się dziś z takimi ikonami architektury jak Bazylika Sacre Coeur w Paryżu, Katedra Saint Paul w Londynie czy Sagrada Familia w Barcelonie.

  http://www.orsoni.com/

 • Sicis - moaziki, włoskie mozaiki

  Sicis - mozaiki

  Oferta mozaik firmy Sicis obejmuje bardzo szeroki wachlarz kolorów, kształtów i materiałów zebranych w kilkunastu kolekcjach. Podstawowym materiałem Sicis jest szkło. Jedna z kolekcji Sicis wytwarzana jest m.in. z odzyskiwanego szkła murano. Inna ma płatki złota, srebra lub platyny przeświecające przez przezroczyste szkło. W ofercie Sicis znajdują się też mozaiki matowe, opalizujące, metalizowane. Podstawowym elementem jest prostokąt, ale firma Sicis produkuje też elementy owalne i w kształcie gwiazdek. Na życzenie klientów Sicis przygotowuje wzory oparte na mieszankach kilku kolorów (miksy) i przejścia tonalne (degrade). Sicis ma też kilkadziesiąt gotowych wzorów dostępnych w różnych wariantach kolorystycznych.

  http://www.sicis.it/

 • MissPrint - angielska klasyka lat 60.

  MissPrint to brytyjska manufaktura produkująca tkaniny i tapety w angielskim stylu lat 60. Wszystkie wzory MissPrint są najpierw malowane ręcznie, stąd charakteryzują je drobne nierówności linii, niedociągnięcia tła, które są bardzo lubiane przez wielbicieli tej marki. Wszytkie tapety MissPrint posiadają certyfikat PEFC lub FSC, co oznacza, że są drukowane nietoksycznymi farbami organicznymi, wolnymi od metali ciężkich i klasyfikowanymi jako nierakotwórcze. Cala oferta MissPrint jest produkowana w Wielkiej Brytanii.

   

  www.missprint.co.uk/product-category/wallpaper/

   

 • Marvic Textiles – angielski producent tapet i luksusowych oklein ściennych z tkanin.

  Większość tkanin z oferty Marvic Textiles może zostać podklejona papierem i naklejona na ścianę jak tradycyjna tapeta. Jest to rozwiązanie eleganckie i wygodne. Marvic Textiles  oferuje w tej technologii m.in. klasyczne nadruki, adamaszki i wzory paisley, a przede wszystkim przepiękne mory (moire). Oprócz oklein, w ofercie  MArvic Textiles są także bardzo efektowne tapety papierowe w stylu Toiles de Jouy.

   

   

  https://www.marvictextiles.co.uk/

 • Rubelli - tapety

  Kolekcja tapet Rubelli 2014 zyskała sobie uznanie wszystkich uczestników Salone del Mobile w Mediolanie. Bardzo eleganckie wzory, piękna stonowana kolorystyka, doskonała jakość - to wszystko przekonuje nawet tych, którzy w ogóle nie lubią tapet. Tapety Rubelli są w większości winylowe, zmywalne, a więc bardzo praktyczne. Kreatorzy Rubelli skupili się  przede wszystkim na fakturze i na tym jak różne światło w różny sposób wydobywa ją i czyni niemal trójwymiarową.

  http://www.rubelli.com/INTERnet/sito_v5/en/collections/rubelli-wallcovering/RUW2014

 • Watts, tapety

  Watts - tapety ręcznie drukowane

  Watts utrzymuje indywidualny, eklektyczny styl.  Tapety z kolekcji Westminster i Tuilleries zwracają uwagę żywą kolorystyką, odważnymi zestawieniami barw, a także wzorami inspirowanymi często deseniami modnymi w II połowie XIX wieku. Złoto, purpura, soczysta zieleń, stylizowane liście akantu i heraldyczne lilie same w sobie są manifestem przeciwko panującej modzie na szarość i minimalizm.

  http://watts1874.co.uk/design-library/wallpaper/

 • De Gournay - ręcznie malowane tapety

  De Gournay słynie z ręcznie malowanych tapet, cenionych za piękno wzorów i jakość wykonania. Tpety malowane są według oryginalnych wzorów De Gournay lub modyfikowane według życzenia zamawiającego. Tłem dla tych wzorów może być jedwab podklejony papierem lub różnego rodzaju kartony, barwione i metalizowane. Wybór tła i korystyki wzoru zależy od zamawiającego. Wśród kilku kolekcji wzorów, znajdują się m.in. renesansowe freski, japońskie i koreańskie motywy, styl art-deco i inne.


  http://degournay.com/

   

   

   

 • Jim Thompson - tapety

  Tapety z kolekcji  firmy Jim Thompson urzekają delikatnymi kolorami i pęknie skomponowanymi wzorami, nawiązującymi do tradycyjnej sztuki i architektury południowo-wschodniej Azji. Naśladują faktury mat i tkanin, od bujnej roślinności pożyczają kolory i motywy, tworzą świeżą, nowoczesną ofertę, która dzięki urodzie i wyjątkowej jakości podbije serca najbardziej wymagających klientów.

  http://www.jimthompsonfabrics.com/collections/wall-coverings

 • Samuel Heath - armatury i akcesoria łazienkowe

  Samuel Heath jest producentem armatury i akcesoriów łazienkowych. Najwyższa jakość łączy się z unikalnym wzornictwem. Projektanci najnowszej kolekcji Samuel Heath czerpią inspirację ze sztuki lat 20 i 30 XX wieku. Piękne krany, stylizowane uchwyty i kurki, niezwykle staranne wykończenie nie rozczarują nikogo, kto ceni perfekcję wykonania i szlachetne materiały.

  http://www.samuel-heath.co.uk/

Kontakt Box

Kontakt:

Janczarski STUDIO
al. Wilanowska 83,
02-765 Warszawa
t. 22 403 41 71, 505 23 83 43,
502 759 327
e. studio@janczarski.com
Poniedziałek - piątek 11-19
Sobota 11-16
po uprzednim umówieniu się
 

Powitanie Box

Jesteśmy partnerem najlepszych europejskich producentów wyposażenia wnetrz. 

Oferujemy Państwu produkty szlachetne i unikatowe - lampy, stylowe meble, tkaniny dekoracyjne, pasmanterię, dywany oraz posdzki. 

Naszą specjalnością są piękne przedmioty codziennego użytku, wykonane ręcznie z najlepszych materiałów, stworzone przez prawdziwych rzemieślników - artystów.

Zapraszamy do współpracy architektów i projektantów wnętrz. Zapraszamy wszystkich, którzy cenią piękno i doskonałą jakość przedmiotów codziennego użytku.