• SZKŁO MURANO, SZKŁO FUSINGOWE

  • NasonMoretti - szkło murano

    Firma NasonMoretti od 1923 r produkuje użytkowe szkło murano. Charakterystyczna dla NasonMoretti harmonia proporcji i elegancja jest rozpoznawalna i ceniona na całym świecie. Kieliszki, karafki, miseczki, szklanki i wazony, produkowane ręcznie ze szkła murano, noszą ślady naprawdziwszej dawnej alchemii.  NasonMoretti umiejętnie łączy najlepsze tradycje szkła murano z nowymi trendami artystycznymi. Klasyczne kolekcje urzekają szlachetnością i wdziękiem. Nowoczesne kolekcje oszałamiają odważnymi kolorami. Każdy produkt jest sygnowany.

    http://www.nasonmoretti.it/

  • Szkło fusingowe

    Przyjmujemy zamówienia na panele i witryny ze szkła fusingowego. Współpracujemy z artystami, którzy pracują w tej technice.


     

Kontakt Box

Kontakt:
Janczarski STUDIO
al. Wilanowska 83,
02-765 Warszawa
t. 22 403 41 71, 505 23 83 43,
502 759 327
e. studio@janczarski.com

Poniedziałek 
- piątek 11-19
Sobota 11-16

po uprzednim umówieniu się

Powitanie Box

Janczarski STUDIO jest partnerem najlepszych producentów angielskich lamp, stylowych mebli, francuskich i włoskich tkanin oraz szkła murano.

Witamy Państwa na naszej stronie.

Oferujemy Państwu produkty szlachetne i unikatowe. Naszą specjalnością są piękne przedmioty codziennego użytku, wykonane ręcznie z najlepszych materiałów, stworzone przez prawdziwych rzemieślników - artystów.

Zapraszamy do współpracy architektów i projektantów wnętrz. Zapraszamy wszystkich, którzy cenią piękno i doskonałą jakość przedmiotów codziennego użytku.